Grono Pedagogiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 GRONO PEDAGOGICZNE

 Dyrektor – mgr Agata Stawiarska

Wicedyrektor mgr Monika Cichoń


Biblioteka szkolna:

mgr Anna Cieśla

Biologia:

mgr Magdalena Pluta-Ślusarz 

Chemia:

mgr Magdalena Pluta-Ślusarz 

Doradztwo zawodowe:

mgr Grzegorz Koptyra

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Grzegorz Koptyra

 Edukacja muzyczna/muzyka/ognisko muzyczne:

mgr Łukasz Jugo

 Edukacja plastyczna:

mgr Krystyna Dryka

mgr Beata Guściora

mgr Beata Małodzińska

Edukacja wczesnoszkolna:

mgr Krystyna Dryka

mgr Beata Guściora

mgr Beata Małodzińska

 Ekologia:

mgr Elżbieta Dul

 Fizyka:

mgr Paweł Wilk

Geografia:

mgr Elżbieta Dul

 Historia:

mgr Ewa Krasoń

Język angielski:

mgr Danuta Boczula

mgr Beata Małodzińska

mgr Maria Tłuścik-Babula

 Język niemiecki:

mgr Łukasz Jugo

Język polski:

mgr Anna Cieśla

mgr Danuta Boczula

mgr Izabela Skowron

Logopeda:

mgr Monika Cichoń

mgr Maria Tłuscik-Babula

 Matematyka:

mgr Krzysztof Sałek

mgr Beata Szewc

Nauczyciel współorganizujący kształcenie:

mgr Krystyna Dryka

mgr Beata Guściora

mgr Ewa Krasoń

mgr Izabela Skowron

mgr Agata Stawiarska

mgr Marzena Ścipień

mgr Maria Tłuścik-Babula

mgr Aneta Wilk

 Pedagog szkolny:

mgr Agata Stawiarska

mgr Aneta Wilk

 Plastyka:

mgr Agnieszka Szymczyk

 Przyroda:

mgr Elżbieta Dul

Religia:

mgr ks. Dominik Bucki

 ks. Krzysztof Kułaga

Rewalidacja:

mgr Monika Cichoń

mgr Beata Guściora

mgr Grzegorz Koptyra

mgr Izabela Skowron

mgr Maria Tłuścik-Babula

mgr Agata Stawiarska

 Robotyka:

mgr Wiesław Bajdas

 Rytmika:

mgr Ewa Hankus

 Surdopedagog:

mgr Monika Cichoń

mgr Krystyna Dryka

 Świetlica szkolna:

mgr Wiesław Bajdas

mgr Anna Cieśla

mgr Krystyna Dryka

mgr Elżbieta Dul

mgr Grzegorz Koptyra

mgr Ewa Krasoń

mgr Marek Mrzygłód

mgr Izabela Skowron

mgr Beata Szewc

Technika:

mgr Wiesław Bajdas

 Tyflopedagog:

mgr Agata Stawiarska

Wiedza o społeczeństwie:

mgr Ewa Krasoń

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Beata Małodzińska

 Wychowanie fizyczne/szkółka sportowa:

mgr Grzegorz Koptyra

mgr Marek Mrzygłód

 Wychowanie przedszkolne:

mgr Elżbieta Dul

mgr Ewa Hankus

mgr Anna Piątkowska

Zajęcia artystyczne:

mgr Łukasz Jugo

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze:

mgr Danuta Boczula

mgr Beata Guściora

mgr Beata Małodzińska

mgr Krzysztof Sałek

 Zajęcia logopedyczne:

mgr Maria Tłuścik-Babula

 Zajęcia komputerowe/informatyka:

mgr Wiesław Bajdas

 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:

mgr Monika Cichoń

 Zajęcia szachowe:

mgr Wiesław Bajdas

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-08-26
Data publikacji:2021-08-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Artur Durtka
Liczba odwiedzin:280